O Cpl Jobs

24 lata doświadczenia w rekrutacji sprawiło, że CPL Jobs może zaoferować swoim Klientom wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego, niezależnie od sektora rynku i profilu firmy.

Nasz biznes budujemy w oparciu o trwałe, profesjonalne relacje oraz najwyższy standard usług dostarczany zarówno Klientom, jaki i Kandydatom.

Konsultanci CPL Jobs posiadają szeroką, aktualną wiedzę na temat trendów biznesowych w wybranych dziedzinach gospodarki. W CPL Jobs działamy w oparciu o podział na dywizje, co pozwala nam szybko reagować na potrzeby naszych klientów.

Specjalizacja sprawia, że jesteśmy skuteczni.

Nasi konsultanci przeprowadzą dla Państwa projekty rekrutacyjne z obszarów:
 • Accountancy & Finance
 • Construction & Property
 • IT & Telecom
 • Manufacturing & Production
 • HR
 • BPO,SSC & Multilingual
Dzięki bogatej bazie CV, liczącej ponad 1 milion aktualnych profili zawodowych, siatce kontaktów oraz wiedzy rynkowej potrafimy efektywnie przeprowadzić każdy proces rekrutacyjny.

Naszą filozofią jest „Placing people first”- pozwól nam poznać i zrozumieć swoje potrzeby, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele, niezależnie od tego, czy jesteś kandydatem, czy pracodawcą.

W ubiegłym roku dzięki konsultantom z grupy CPL pracę znalazło ponad 22 000 osób w całej Europie.

Wartości Cpl


Wartości Cpl definiują to, kim jesteśmy i jak się zachowujemy – w stosunku do naszych partnerów biznesowych, kandydatów uczestniczących w procesach rekrutacyjnych i naszych współpracowników.

Są to:
 • Customer focus – Doskonałość we wszystkim, co robimy dla naszych Klientów i współpracowników, w tym zaangażowanie na rzecz innowacji.
 • Accountability – Odpowiedzialność za powierzone zadania . Nie należy skupiać się wyłącznie na swojej części zadania – ważne, żeby postrzegać projekt, który realizujemy.
 • Respect – Integralność, sprawiedliwość, słuchanie innych, współpraca, szybkie dostrzeganie i reagowanie na problemy.
 • Effective communication – Jasność w komunikacji, otwartość i chęć słuchania gwarantują dobre zrozumienie problemu.
 • Empowerment – Wspieranie innych w rozwijaniu ich potencjału. Duch przedsiębiorczości i pasja do pracy, którą wykonujemy.
CPL Core Values

Co mówią o nas Nasi Klienci?


„Zaangażowanie i najwyższy poziom dbałości o klienta wyróżniają CPL Jobs spośród innych firm rekrutujących. Biorąc pod uwagę powyższe, polecam firmę CPL Jobs jako odpowiedniego partnera w procesie rekrutacji pracowników.”

ProLogis

„Projekty prowadzone przez konsultantów CPL Jobs realizowane są zawsze wg najwyższych standardów rynkowych, a kandydatury prezentowane w ramach realizowanych naborów zawsze odzwierciedlają nasze oczekiwania.”

Metro Group

„CPL Jobs szybko reaguje na zgłaszane przez nas potrzeby rekrutacyjne. Komunikacja z CPL Jobs przebiega sprawnie. CPL Jobs wykazuje się zaangażowaniem w poszukiwaniu kompetentnych kandydatów.”

IBM BTO

„Zespół konsultantów wykonywał swoje usługi w sposób bardzo fachowy i rzetelny, z zachowaniem najwyższych standardów i profesjonalizmu. Gorąco polecam firmę CPL Jobs jako solidnego i kompetentnego partnera w realizacji potrzeb rekrutacyjnych firmy .”

Sodexo Polska