Kariera w Cpl Jobs

Stale szukamy talentów. Nie tylko dla naszych Klientów, ale także do działów i placówek Cpl w całej Europie. Nieustannie się rozwijamy, dlatego jeśli jesteś wyjątkowo utalentowanym łowcą głów, szukasz nowych wyzwań i chcesz dołączyć do naszego zespołu w Polsce lub Europie, prześlij nam swoje CV.

Dlaczego CPL Jobs?


Tworzymy naszym pracownikom możliwości swobodnego rozwijania talentów, staramy się też nie krępować ich kreatywności i inicjatywy. Pragniemy każdemu dać szansę wpływania na kształt naszego zespołu.

Dla nas ważny jest każdy głos w dyskusji. Stawiamy na ludzi, bo oni są naszym najważniejszym kapitałem.

Nasi konsultanci współpracują na co dzień z najlepszymi specjalistami i rekrutują dla czołowych firm na polskim i europejskim rynku. Samodzielnie prowadzą ambitne projekty i podejmują wiążące decyzje. Cieszymysię, że dzięki nam mogą zrobić kolejny krok w swojej karierze.

Jeśli jesteś zorientowany na cel i wiesz, jak wyszukiwać i zaciekawić ofertą największe talenty na rynku, chcemy Cię widzieć w naszym zespole.

Nasi rekruterzy mówią o Cpl Jobs


 • Moja kariera w Cpl Jobs rozpoczęła się pod koniec 2008 roku. Nie były to łatwe początki, ponieważ zbiegło się to z początkiem kryzysu gospodarczego, który bardzo dotkliwie uderzył w branżę budownictwa/nieruchomość, w której się specjalizowałam i specjalizuję nadal. Pomimo trudnego startu i braku znaczących sukcesów, a nawet mimo początkowych niepowodzeń, firma uwierzyła w moje umiejętności i plany rozwoju działu Construction & Property i dała mi duży kredyt zaufania. Dzięki temu przez kolejne lata wraz z moimi kolegami i koleżankami z działu stworzyliśmy profesjonalny zespół rekruterów, współpracujących z największymi graczami na polskim rynku budowlanym i nadal się rozwijamy. Tych 5 lat w Cpl Jobs to doskonała szkoła życia headhuntera, od bolesnych porażek do spektakularnych sukcesów. W każdej sytuacji mogłam liczyć na pomoc moich Współpracowników i Managerów. Jeśli chcecie się przekonać, że można związać się z agencję rekrutacyjną na wiele lat, zapraszam do Cpl Jobs.

  Joanna Kowalczyk, Team Leader

 • Od zawsze chciałem pracować z ludźmi, dlatego praca w rekrutacji była dla mnie naturalnym wyborem.  Współpracę z warszawskim oddziałem Cpl Jobs zacząłem na początku 2013 roku. Po kilku miesiącach zdecydowałem się jednak skorzystać z możliwości, jaką otrzymałem na studiach i wyjechać do Hiszpanii w ramach programu Erasmus. Zarówno ja, jak i moi przełożeni, mieliśmy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontunuowana w przyszłości. Po moim powrocie do kraju możliwość podjęcia na nowo pracy w Cpl Jobs pojawiła się właściwie od razu. Współpraca ze świetnymi ekspertami oraz możliwość wykorzystywania języków obcych w kontaktach z kandydatami z całego świata to główne argumenty, które wpłynęły na moją decyzję o powrocie do firmy.

  Maciej Stęga, Recruitment Consultant

 • Po kilku latach pracy w rekrutacjach wiedziałam już, że to jest to, co chcę robić w życiu. Chciałam rozwijać się międzynarodowej organizacji, która posiada swoje know-how, umożliwi mi kontakt z językiem angielskim, da możliwość kształtowania relacji z biznesem.  To wszystko znalazłam w Cpl Jobs. Po rocznym urlopie macierzyńskim wróciłam na rynek i znów pracuję w Cpl Jobs. Współpracuję z ulubionymi Klientami, ciekawymi kandydatami i z dynamicznym zespołem konsultantów, którzy zarażają swoją pasją. Z nowymi doświadczeniami, jeszcze większą energią, znów działam!

  Katarzyna Woś, Team Leader

 • Jeszcze na ostatnim roku studiów postanowiłem związać swoją przyszłość z rekrutacją. Cpl Jobs dał mi – osobie bez doświadczenia – szansę na rozwój w swoich strukturach we Wrocławiu. Kilkumiesięczne doświadczenie przerodziło się z długofalową relację, która trwała mimo mojego wyjazdu za granicę. W październiku 2011 postanowiłem spróbować swoich szans w Czechach, wstępując w struktury Shared Service Center. Nie do końca udana decyzja sprawiła, że po roku czasu wróciłem do Cpl Jobs. Dzięki grupie prawdziwych profesjonalistów bardzo szybko ponownie wdrożyłem się w pracę w obszarze rekrutacji, upewniając się przy tym, że to jest to czego naprawdę szukałem. Obecnie, jako Leading Consultant, odpowiadam za współpracę z głównymi Klientami firmy.

  Łukasz Kuropka, Leading Consultant