Call Us Zadzwoń    Warszawa +48 22 488 65 00      Wrocław +48 71 735 62 00     Poznań +48 61 626 88 00     Kraków +48 12 379 08 00 Wyślij CV
 • Dostarczamy efektywne, zorientowane na rezultaty rozwiązania dla ponad 35% firm notowanych na liście Fortune 500.
  Usługi Zintegrowane
  Jako jeden z największych dostawców usług zintegrowanych na świecie, dostarczamy efektywne, zorientowane na rezultaty i jakość usługi. Jesteśmy doświadczonymi rekruterami, trenerami i managerami. Cpl Integrated Services cieszy się reputacją bezkonkurencyjnego dostawcy dzięki unikalnym narzędziom, będącym odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych Klientów.
  “Cpl jest zorientowany na Klienta, przyjazny, nastawiony na współpracę i sumienny. Zauważyliśmy znaczną poprawę efektywności działań od czasu podpisania z Cpl kontraktu na wyłączność w porównaniu do współpracy z 3 agencjami – źródło tej poprawy widzę w pasji i ogromnym zaangażowaniu Cpl w zarządzanie ludźmi”
  IBM
  • Zarządzanie Talentami:
  W ramach długotwrałego partnerstwa, zajmiemy się wszystkimi aspektami związanymi z zarządzaniem talentami w Twojej firmie, co pozwoli Ci skupić się na kluczowych aspektach biznesu. Od planowania i ciągłego doskonalenia procesów po unikalne szkolenia i system oceny jakości – Cpl gwarantuje zaangażowanie i indywidualne podejście do Twojego biznesu.
  • Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych:
  Nasze doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi lub jedynie wybranymi elementami procesów rekrutacyjnych naszych Klientów nie ma sobie równych. Dzięki stawianiu Twojej marki w centrum naszych działań, dbaniu o komfort naszych kandydatów i zrozumieniu dla specyfiki talentów, z którymi pracujemy, możemy zagwarantować Ci znaczące i trwałe usprawnienia Twojego biznesu, w tym:
  – redukcję czasu potrzebnego na zatrudnienie
  – obniżenie kosztów zatrudnienia
  – usprawnienie łańcucha dostaw
  – polepszenie postrzegania marki przez kandydatów
  – wysoką jakość pozyskiwanych talentów i utrzymanie pracowników w strukturach firmy
  • Stałe i Kontyngentowe Zarządzanie Pracownikami:
  Pozwól nam na całościowe lub częściowe zarządzanie Twoim zapotrzebowaniem na pracowników. Możemy zagwarantować, że nasze podejście pozwoli na zniwelowanie nieefektywnych działań, poprawę widoczności i dostarczenie mierzalnych rezultatów.
  • Główny i Neutralny Dostawca:
  Pozwól nam „oczyścić” Twój łańcuch dostaw, poprawić jakość usług i raportowania, aby zapewnić trwałe, responsywne źródła utalentowanych kandydatów.
 • Narzędzie Diagnostyczne Cpl Integrated Services będzie wykorzystywane do analizy i oszacowania skuteczności strategii zarządzania talentami w Twojej firmie.
  Konsultacje HR

  Doradzając we wszystkich aspektach dotyczących procesów HR w Twojej firmie z obszaru pozyskiwania, zatrudnienia, zarządzania ofertowaniem, rozwoju kapitału ludzkiego i strategii retencji, nasi eksperci będą współpracować z Tobą w celu wdrożenia idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb rozwiązań.

  Redukcja kosztów i poprawa wyników są kluczowymi składowymi sukcesu każdej organizacji, jednak niezbędna jest też dokładna i efektywna implementacja korporacyjnych wytycznych.

  Cpl Integrated Services posiada zespół ekspertów i wiedzę, dzięki którym Klienci mogą być na bieżąco z nowymi przespisami, polityką i najlepszymi praktykami.

  Dostarczamy:

  • Ekskluzywny pakiet usług diagnostycznych
  • Zarządzanie projektami krótkoterminowymi
  • Szkolenia dla kadry zarządzającej, mentoring i planowanie skucesji
  • Wybór miejsca/inwestycji zagranicznej:
  doradztwo i analizy porównawcze najbardziej odpowiednich i efektywnych kosztowo lokalizacji
  • Monitorowanie talentów
  • Usługi outplacementu
  “Cpl Integrated Services dysponuje dostępem do ogromnych zasobów talentów, od personelu zorientowanego na wykonywanie zadań po stanowiska kierownicze. Oznacza to, że HP może przy optymalnych kosztach szybko zebrać zespół specjalistów i szybko reagować na potrzeby naszych Klientów.”
  HP
 • W Cpl Integrated Services musimy poznać Twoją firmę od podszewki.
  Wewnętrzny Outsourcing

  Świadczymy usługi polegające na tworzeniu centrów obsługi klienta w imieniu naszych partnerów biznesowych, które w pełni wpasowują się w ich kluturę korporacyjną i w ramach których budujemy zintegrowane zespoły.

  Nasze podejście pozwala Klientom skoncentrować się na zadaniach kluczowych dla biznesu, podczas gdy my zapewniamy najwyższej jakości usługi wspierające biznes i jego rozwój. Nasz wiedza bierze się z ponad 20-letniego doświadczenia w budowaniu, rozwijaniu i świadczeniu usług typu Shared Service Centre, Customer Service Centre, centra BPO w imieniu naszych Klientów.

  Skupiamy się na kulturze korporacyjnej, etosie i wartościach Twojej firmy, dzięki czemu ekipa Cpl Integrated Services doskonale pasuje do Twojego biznesu.

  “Nasz on-site manager z Cpl Integrated Services zna nasz biznes na wylot - jest to wartością dodaną dzięki stałej możliwości sugerowania i wdrażania udoskonaleń naszych procesów. On-site manager wykorzystuje innowacyjne techniki motywowania zespołu i przyczynia się do rozbudowywania naszego banku talentów.”
  Google
 • Cpl Integrated Services posiada doświadczenie, specjalistyczną i lokalną wiedzę oraz globalny zasięg, dzięki kórym Twoje plany staną się łatwiejsze do zrealizowania.


  Kupuj i buduj

  Upraszczając, chodzi o przeniesienie na nas odpowiedzialności za outsourcing usług świadczonych Twoim Klientom. Niezależnie od tego, gdzie Twoja organizacja zamierza się relokować czy otworzyć centrum SSC, BPO lub centrum Obsługi Klienta, Cpl Integrated Services posiada doświadczenie, wiedzę i globalny zasięg potrzebne do ułatwienia Ci wszystkich procesów związanych z realizacją Twojego planu.

  Od wyboru odpowiedniej lokazlizacji po znalezienie odpowiednich talentów, Cpl Integrated Services pomoże w realizacji Twoich celów biznesowych. Skupienie podobnych działań w jendym miejscy pozwoli Ci na redukcję kosztów, udoskonalenie procesów i zapewnienie stałej obsługi. W Cpl uważamy nasz Model Usług Wspólnych za niezależną jednostkę biznesową, od której oczekujemy zapewnienia usług najwyższej jakości. Odpowiadają za to nasze zespoły eksperckie, które analizują, monitorują i implementują programy służące stałej poprawie jakości.

  “Cpl jest bardzo stabilny finansowo –to niezwykle istotne, ponieważ Cpl odgrywa niezwykle ważną rolę dla funkcjonowania naszego biznesu.”
  EMC
 • Zespół konsultantów Cpl Integrated Services przeprowadzi Twoich on-site managerów przez każdy etap tworzenia i kierowania zespołem Managed Services.
  Diagnozuj i Naprawiaj

  Dzięki usługom takim jak „Wewnętrzne Doskonalenie Biznesu” oraz „Jakość i Szkolenia”, a także zespołom HR, nasze unikalne narzędzie do „Diagnostyki Outsourcingu” dociera prosto do sedna wyzwań i dostarcza profesjonalne, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Wszystko w formie poufnej i opartej na wzajemym wsparciu współpracy.

  Gwarantujemy, że możemy:
  • Zoptymalizować metody pozyskiwania kandydatów, czas potrzebny na zatrudnienie i koszty zatrudnienia
  • Dostarczyć rozwiązania zapobiegające rotacji talentów i podnoszące motywację
  •Zaimplementować procesy podnoszące jakość biznesu, skutkujące realnymi zyskami w zakresie efektywności/produktywności oraz zwiększające przejrzystość/ usprawniające raportowanie w czasie rzeczywistym
  • Usprawnić Twoje podejście do jakości i szkoleń, dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy z zakresu EFQM i zapewnić dostęp do naszego zestawu przykładowego, praktycznych i innowacyjnych szkoleń i programów jakościowych


  Specjalistyczna wiedza Cpl obejmuje outsourcing najlepszych praktyk, zarządzanie talentami i przepisy międzynarodowe, doskonalenie procesów biznesowych, zarządzanie jakością, szkolenia i zarządzanie talentami. Doświadczeni doradcy są gotowi do postawienia diagnozy i przygotowania propozycji napraw dla każdego z naszych Klientów. Usługi doradcze są dostępne są na zasadzie ad hoc i jako część obowiązującej umowy.
  “Uważam naszą relację z Cpl Integrated Services za układ partnerski. Cpl nie tylo osiąga swoje cele, pomaga nam też redukować koszty.”
  HP Enterprise Services