Grupa Cpl

Cpl to nie tylko Cpl Jobs. W skład grupy wchodzi kilkanaście spółek działających na terenie Europy:

Cpl Jobs


CPL.ie Cpl Jobs jest firmą doradztwa personalnego, wywodzącą się z Irlandii i aktywnie działającą w regionie CEE. Biura Cpl Jobs znajdują się w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Irlandii i na terenie UK. Cpl Jobs działa na polskim rynku od 2006 roku, świadczy usługi rekrutacyjne i doradcze firmom z obszarów IT, telekomunikacji, nieruchomości, budownictwa, produkcji, logistyki sprzedaży, marketingu, finansów, księgowości, a także sektora nowoczesnych usług biznesowych.

CPL


CPL.ie Cpl to wiądąca irlandzka firma doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, contractingu oraz doradztwie w zakresie kwestii związanych z szeroko rozumianym HR. Cpl rekrutuje dla firm z sektorów: IT, technologia, sprzedaż, marketing, inżynieria, zaopatrzenie, opieka zdrowotne, farmacja, retail, HR, rekrutacje językowe i wsparcie klienta.

Career Consultants


Career Consultants to doświadczeni konsultanci z dziedzin: HR, psychologia oraz coaching kariery. Pracują z klientami ze wszystkich sektorów rynku, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego.

Careers Register


Career Registers Careers Register jest jedną z najbardziej prestiżowych, irlandzkich firm rekrutacyjnych z obszaru Księgowości, Finansów i Prawa. Firma specjalizuje się w rekrutacjach stałych, tymczasowych oraz projektach językowych dla sektorów finansowego, prawnego i administracji biurowej.

Flexsource


Flexsource jest wiodącą, irlandzką firmą świadczącą usługi rekrutacji dla firm z sektora przemysłowego i technicznego. Oferuje usługi rekrutacyjne oraz rozwiązania Managed Services.

Interaction


Interaction specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu outsourcingu usług typu multilingual contact centre i BPO. Większość partnerów biznesowych firmy korzysta z irlandzkich centów Interaction w celu zapewnienia obsługi swoim klientom.

Kate Cowhig


Kate Cowhig działa na rynku od 1990 roku, specjalizuje się w rekrutacji pielęgniarek i specjalistów z obszaru opieki zdrowotnej w Irlandii i na terenie całej Wielkiej Brytanii. Firma zatrudnia pracowników także na terenie Nowej Zelandii, Australii i na Środkowym Wschodzie.

Kenny-Whelan


Kenny-Whelan prowadzi działalność w zakresie rekrutacji, ale także w obszarze przemysłu farmaceutycznego, biotechnologii oraz urządzeń medycznych.

Nifast


Nifast jest wiodącą organizacją zajmującą się organizacją i prowadzeniem szkoleń oraz konsultacji z zakresu bezpieczeństwa i zdrowia. Firma posiada akredytację lub jest powiązana z organizacjami: IOSH, FETAC, IITD, RoSPA, RSA, FÁS (CTTL), RTITB, NISO & IHF.

Private Home Care


Private Home Care jest wiodącym irlandzkim dostawcą usług z zakresu pomocy domowej. Oferuje szeroki zakres usług od dotrzymywania towarzystwa osobom starszym po pomoc w codziennych pracach.

Servisource


Servisource jest jedną z najnowocześniejszych irlandzkich agencji rekrutacyjnych. Oferuje całą gamę usług outsourcingowych z dziedziny HR, payrollu, szkoleń, rekrutacji i selekcji kandydatów.

Tech Skills Resources


Tech Skills Resources świadczy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora budownictwa, architektury i inżynierii. Firma działa w Irlandii od 2000 roku i jest liderem w dostarczaniu rozwiązań z zakresu rekrutacji stałych, tymczasowych i contractingu.

Thornshaw Scientific


Thornshaw Scientific został założony w 1999 roku, świadczy usługi rekrutacyjne dla sektorów: farmaceutycznego, biofarmaceutycznego, badań klinicznych i urządzeń medycznych. Firma działa na terenie całej Europy.