Agencja CPL Jobs wyróżniona


25 listopada Agencja rekrutacyjna CPL Jobs po raz kolejny została uhonorowana nagrodami przyznawanymi corocznie przez irlandzką National Recruitment Federation – prestiżową organizację od 40 lat wyznaczającą standardy w branży rekrutacyjnej w Irlandii.


Agencja CPL Jobs uzyskała tytuły agencji roku w 3 kategoriach:


- Agencji Rekrutacyjnej z obszaru IT

- Agencji Rekrutacyjnej z obszaru Finance (nagrodę zdobył będący częścią grupy CPL Careers Register)

- Agencji Rekrutacyjnej z obszaru Healthcare (nagrodę zdobył będący częścią grupy CPL Servisource)


Dodatkowo, CPL Jobs znalazła się wśród 5 agencji, których reprezentanci uzyskali najwyższy wynik w teście NRF Certificate in Recruitment Practice. Organizowana co roku gala rozdania nagród zalicza się do największych wydarzeń w branży HR w Irlandii.


Założona w 1971 roku National Recruiting Federation jest organizacją, której celem jest wyznaczanie i utrzymanie standardów oraz promocja dobrych praktyk w branży rekrutacyjnej.


W tym roku agencje mogły ubiegać się o wyróżnienia w 14 kategoriach: Najlepsza Agencja Świadcząca Usługi Online, Konsultant Roku, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Healthcare, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Finansowej, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Office & Secretarial, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży IT&Telecom, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Hotelarskiej, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Przemysłu Lekkiego, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Sprzedaż i Marketing, Najlepsza Agencja Rekrutacyjna w branży Inżynierii Technicznej i Naukowej, Student Roku NRF, Najlepszy w specjalizacji, Agencja Roku (duża), Agencja Roku (mała).


Agencja CPL Jobs również w ubiegłym roku znalazła się w gronie nagrodzonych – została wybrana Agencją Rekrutacyjną Roku, Najlepszą Agencją Rekrutacyjną w branży Office & Secretarial oraz branży Inżynieria Techniczna.